Y1454350R000T9L
MFR.Part #
Y1454350R000T9L
JLCPCB Part #
C1479354
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS