Y14542K50000B9L
MFR.Part #
Y14542K50000B9L
JLCPCB Part #
C1495278
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS