Y14542K25200T0L
MFR.Part #
Y14542K25200T0L
JLCPCB Part #
C1479391
Description
-55℃~+125℃ 2.252kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors