Y145421K2150T0L
MFR.Part #
Y145421K2150T0L
JLCPCB Part #
C1484116
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 21.215kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors