Y145411R9000Q9L
MFR.Part #
Y145411R9000Q9L
JLCPCB Part #
C1493320
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 11.9Ω 600mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS