Y14539R60000A9L
MFR.Part #
Y14539R60000A9L
JLCPCB Part #
C1492944
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.6Ω Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS