Y14539R00000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14539R00000B9L
JLCPCB Part #
C1482177
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS