Y1453850R000V9L
MFR.Part #
Y1453850R000V9L
JLCPCB Part #
C1485341
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 850Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS