Y1453840R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453840R000T9L
JLCPCB Part #
C1492122
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 840Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS