Y1453833R000T9L
MFR.Part #
Y1453833R000T9L
JLCPCB Part #
C1477166
Description
-55℃~+125℃ 600mW 833Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS