Y145380R0000A9L
MFR.Part #
Y145380R0000A9L
JLCPCB Part #
C1486524
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS