Y14537K39000T0L
MFR.Part #
Y14537K39000T0L
JLCPCB Part #
C1492134
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.39kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors