Y1453788R360T9L
MFR.Part #
Y1453788R360T9L
JLCPCB Part #
C1477780
Description
-55℃~+125℃ 600mW 788.36Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS