Y145370K0000B9L
MFR.Part #
Y145370K0000B9L
JLCPCB Part #
C1478340
Description
-55℃~+125℃ 600mW 70kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS