Y14536K80000F9L
MFR.Part #
Y14536K80000F9L
JLCPCB Part #
C1475490
Description
-55℃~+125℃ 6.8kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS