Y145369K8000V9L
MFR.Part #
Y145369K8000V9L
JLCPCB Part #
C1486840
Description
-55℃~+125℃ 600mW 69.8kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS