Y1453680R000T9L
MFR.Part #
Y1453680R000T9L
JLCPCB Part #
C1479043
Description
-55℃~+125℃ 600mW 680Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS