Y1453680R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453680R000F9L
JLCPCB Part #
C1475508
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 680Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS