Y1453654R484V9L
MFR.Part #
Y1453654R484V9L
JLCPCB Part #
C1485268
Description
-55℃~+125℃ 600mW 654.484Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS