Y1453603R325A9L
MFR.Part #
Y1453603R325A9L
JLCPCB Part #
C1493309
Description
-55℃~+125℃ 600mW 603.325Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS