Y14535R76000A9L
MFR.Part #
Y14535R76000A9L
JLCPCB Part #
C1485641
Description
-55℃~+125℃ 5.76Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS