Y14535K88000V9L
MFR.Part #
Y14535K88000V9L
JLCPCB Part #
C1485355
Description
-55℃~+125℃ 5.88kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS