Y14535K80000V9L
MFR.Part #
Y14535K80000V9L
JLCPCB Part #
C1485369
Description
-55℃~+125℃ 5.8kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS