Y1453593R250T9L
MFR.Part #
Y1453593R250T9L
JLCPCB Part #
C1479064
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 593.25Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS