Y1453560R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453560R000F9L
Description
-55℃~+125℃ 560Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% - Through Hole Resistors ROHS