Y1453537R705T9L
MFR.Part #
Y1453537R705T9L
JLCPCB Part #
C1479008
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 537.705Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS