Y1453525R550V9L
MFR.Part #
Y1453525R550V9L
JLCPCB Part #
C1493607
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 525.55Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS