Y1453519R513V9L
MFR.Part #
Y1453519R513V9L
JLCPCB Part #
C1493601
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 519.513Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS