Y1453519R510V9L
MFR.Part #
Y1453519R510V9L
JLCPCB Part #
C1493638
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 519.51Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS