Y145350K0000Q9L
MFR.Part #
Y145350K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1493052
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS