Y145350K0000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145350K0000F0L
JLCPCB Part #
C1478733
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors