Y145350K0000B9L
MFR.Part #
Y145350K0000B9L
JLCPCB Part #
C1494926
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS