Y1453500R000V9L
MFR.Part #
Y1453500R000V9L
JLCPCB Part #
C1525802
Package
Plugin,3.81mm
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,3.81mm Through Hole Resistors ROHS