Y145349K9000F0L
MFR.Part #
Y145349K9000F0L
JLCPCB Part #
C1477001
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors