Y145348R0000T9L
MFR.Part #
Y145348R0000T9L
JLCPCB Part #
C1487602
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 48Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS