Y145347K0000F9L
MFR.Part #
Y145347K0000F9L
JLCPCB Part #
C1476995
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 47kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS