Y145343R0000T9L
MFR.Part #
Y145343R0000T9L
JLCPCB Part #
C1491590
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 43Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS