Y145340K0000T9L
MFR.Part #
Y145340K0000T9L
JLCPCB Part #
C1482469
Description
-55℃~+125℃ 40kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS