Y145340K0000B0L
MFR.Part #
Y145340K0000B0L
JLCPCB Part #
C1478374
Description
-55℃~+125℃ 40kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors