Y14533K25710T9L
MFR.Part #
Y14533K25710T9L
JLCPCB Part #
C1479177
Description
-55℃~+125℃ 3.2571kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS