Y145339R0000T9L
MFR.Part #
Y145339R0000T9L
JLCPCB Part #
C1489489
Description
-55℃~+125℃ 39Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS