Y145338R0000T9L
MFR.Part #
Y145338R0000T9L
JLCPCB Part #
C1489492
Description
-55℃~+125℃ 38Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS