Y145338R0000A9L
MFR.Part #
Y145338R0000A9L
JLCPCB Part #
C1485648
Description
-55℃~+125℃ 38Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS