Y1453330R000B9L
MFR.Part #
Y1453330R000B9L
JLCPCB Part #
C1476086
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 330Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS