Y1453300R000T9L
MFR.Part #
Y1453300R000T9L
JLCPCB Part #
C1479303
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS