Y14532K61000V0L
MFR.Part #
Y14532K61000V0L
JLCPCB Part #
C1494343
Description
-55℃~+125℃ 2.61kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors