Y14532K27270T9L
MFR.Part #
Y14532K27270T9L
JLCPCB Part #
C1492188
Description
-55℃~+125℃ 2.2727kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS