Y145325K0000V9L
MFR.Part #
Y145325K0000V9L
JLCPCB Part #
C1486890
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS