Y1453245R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1453245R000T9L
Description
-55℃~+125℃ 245Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS