Y1453240R000T9L
MFR.Part #
Y1453240R000T9L
JLCPCB Part #
C1479462
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS